Лінійна Алкилбензольна Сульфонова Кислота (LABSA) 96%

Contact +38(068) 453-7387 - Ігор
r.igor@vimex-m.com
+38(096) 777-4213 - Тарас
taras.yakybowskyi@vimex-m.com
+38(068) 224-9000 - Вікторія
vika.syrova@vimex-m.com
+38(097) 672-5639 - Олег
oleg.yatskiv@vimex-m.com

Description

Лінійна алкилбензолсульфонова кислота (LABSA) - це різновид молекули із загальною формулою, такою як R-C6H4 (бензольне кільце) -SO3H. R зазвичай 10-20 вуглеводнів, які можуть бути прямими або розгалуженими ланцюгами. Репрезентативна додецилбензолсульфонова кислота є важливою аніонною поверхнево-активною речовиною, яку часто використовують як сировину для різних миючих засобів або для отримання солей натрію, амонію та етаноламіну лінійного алкилбензола сульфонату.

Сульфонова кислотна група - це сильна кислотна група з сильною розчинністю у воді. Сульфонова кислота - це сильна кислотна сполука з водорозчинністю. Сульфонічну групу в молекулі ароматичної сульфонової кислоти можна замінити гідроксильною групою та ціаногенною групою. Лінійна алкилбензолсульфонова кислота (LABSA), сульфонова кислота Алкилбензолу 96% є проміжним продуктом для отримання фенолу та нітрилу. Сульфонова кислота може бути отримана сульфуванням ароматичних вуглеводнів або окисленням меркаптану. Метилсульфонова кислота може бути використана як каталізатор для етерифікації, гідролізу та алкілування. Натрієві солі сульфонової кислоти довгого ланцюга, такі як n-C11H23-CH2, є різновидом миючого засобу, який може протистояти жорсткій воді. Групи сульфонової кислоти в багатьох молекулах барвника можуть зробити кольорові сполуки водорозчинні. Додецилбензолсульфонат натрію може використовуватися як миючий засіб. Сульфоновий хлорид можна приготувати з сульфонової кислоти, яка має велике застосування в органічному синтезі. Н частина молекули сульфонової кислоти може бути замінена атомом галогену та аміногрупою.Наприклад, сульфонілхлорид є поширеним проміжним продуктом в органічному синтезі та аналітичній хімії. Р-аміносульфонамід - протизапальний препарат. Сахарин натрію також є сульфонамідом.

image003

Лінійна алкилбензольная сульфонова кислота (LABSA), алкілбензольна сульфонова кислота 96% - аніонна поверхнево-активна речовина, яка часто використовується як сировина різних миючих засобів або при виробництві натрієвого алкилбензола сульфонату, амонієвої солі та етаноламінової солі. Він також може бути використаний як каталізатор затвердіння амінокислотної фарби.

Як найвідоміший постачальник сульфонової кислоти в Китаї в Китаї, продукт Fengchen Group добре упакований з новітньою та найбезпечнішою упаковкою.

Лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкілбензольна сульфонова кислота 96% є синтетичним поверхнево-активною речовиною найбільшого обсягу через її відносно низьку вартість, хороші експлуатаційні якості, факт, що вона може бути висушена до стійкого порошку та біологічно розкладається екологічність. прямий ланцюг. LAS - аніонні поверхнево-активні речовини з молекулами, що характеризуються гідрофобною та гідрофільною групою.

Використання та застосування:

Лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензольная сульфонова кислота 96% можна використовувати як матеріал для чистячих засобів, миючих засобів та інших поверхнево-активних речовин.

1. Завдяки відносно низькій вартості, хорошим експлуатаційним характеристикам, лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензолсульфонова кислота 96% може бути висушена до стійкого порошку та біологічно зруйнованої екологічності.

2. Додецилбензолсульфонова кислота широко застосовується при формуванні всіх діапазонів побутових миючих засобів для порошків, миючих тортів та посуду.

3. Завдяки високій активній речовині, змішуваності з водою та низькому вмісту солі, лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензолсульфоновая кислота 96% використовується також у формуванні промислових та побутових рідких очищувачів, а також у численних промислових сферах застосування, таких як : сполучний агент і як емульгатор для сільськогосподарських гербіцидів та в емульсійній полімеризації.

Лінійна алкилбензолсульфонова кислота може бути нейтралізована їдкою содою (NaOH) з утворенням сульфонату натрію алкилбензола - широко застосовуваного аніонного ПАР.

Додецилбензолсульфонова кислота не є горючою речовиною і може розчинятися у воді, але не в органічному розчиннику. LABSA є досить абсорбуючим і його біологічна розкладаність вище 90%.

Лінійна алкилбензольная сульфонова кислота (LABSA), алкілбензольна сульфонова кислота 96% широко застосовують аніонну поверхнево-активну речовину. Це сировина для миючих виробництв, що характеризується миючим засобом, піною, вологою, емульсією та диспергуванням.

 

Fengchen Group - провідна китайська лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензольна сульфонова кислота 96%, постачальник і виробник. Ми спеціалізуємося на оптових та оптових кількостях, гарантуючи, що всі наші клієнти мають право виробника та постачальника китайської додецилбензолсульфонової кислоти, коли їм це потрібно. Коли ви збираєтесь придбати або придбати лінійну алкилбензолсульфонову кислоту (LABSA) у Китаї, зверніться до Fengchen Group.

Свідоцтво про аналіз (COA, TDS):

(Національний стандарт, КНР)

Промислова лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LAS)

Пункт

Специфікація

Метод вимірювання

Якість першого класу

Кваліфікований продукт

Сульфонат алкілбензолу (%)

≥96,0

≥96,0

GB / T 5173

Кольоровий Клетт

20 Макс

40Max

GB / T 8447

Безкоштовна олія (%)

1.5Макс

1.8Макс

GB / T 8447

Сірчана кислота (%)

1,5 Макс

1.5Макс

GB / T 8447

Хімічна формула

R-C6H4-SO3H

Зовнішній вигляд 25 ° C

В’язка рідина з блідо-жовтим і коричневим кольором

КАС №

42615-29-2

Розчинний у воді та етанолі легко, не може розчинятися у звичайних органічних розчинниках, сильне водопоглинання.

 

Найменування товару

Лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензолсульфонова кислота 96%

Тест для тестування

Стандартний

Результат

Зовнішній вигляд

Коричнева рідина

Коричнева рідина

Ідентифікація

Слід відповідати.

Відповідає

Колір (Клетт)

50 Макс

21

Зміст AM

≥ 96,0%

96,5%

Неорганічна кислота

≤ 1,5%

1,19%

Безкоштовна олія

≤ 2,00%

1,44%

Середня молекулярна маса

318 ~ 330

332.6

 

Інші імена:

4-додецилбензолсульфонова кислота

1,3-BIS (2,6-DI-I-PROPYLPHENYL) ІМІДАЗОЛ-2-ІЛІДЕН;

C10-13 додецилбензол сульфонатна кислота;

C {N (2,6-iPr2C6H3) CH} 2;

1,3-біс- (2,6-диізопропілфеніл) -1,3-дигідро-2Н-імідазол-2-іліден;

1,3-Біс (2,6-диізопропілфеніл) імідазол-2-іліден;

Додецилбензолсульфонова кислота;

2-додецилбензолсульфонова кислота;

Додецилбензолсульфонова кислота;

Лаурілбензолсульфонова кислота;

ДОДЕЦИЛЬ БЕНЗЕНОВА СІЛЬФОННА КИСЛИНА;

Додецилбензолсульфонова кислота (м'який тип);

лінійно-алкилбензолсульфонова кислота;

 

Високоякісна лінійна алкилбензольна сульфонова кислота (LABSA), алкилбензольна сульфонова кислота 96% фабрика, постачальник, виробник у Китаї.

Якщо ви шукаєте лінійну алкилбензольную сульфонову кислоту (лабораторію), алкілбензолсульфонову кислоту 96%, ласкаво просимо зв'язатися з нами. Ми є одним з провідних та професійних виробників та постачальників Китаю в цій галузі. Конкурентна ціна та гарне післяпродажне обслуговування доступні.

Популярні Мітки: лінійна алкилбензолсульфонова кислота (лабса), алкилбензолсульфонова кислота 96%, виробники, постачальники, ціна

Advert details

Advert ID: 27
Displayed: 658
Expires: never expire
In categories: Сировина