Кокаміндетаноламін СДЕА в кубах 1000кг.

Contact +38(068) 453-7387 - Ігор
r.igor@vimex-m.com
+38(096) 777-4213 - Тарас
taras.yakybowskyi@vimex-m.com
+38(068) 224-9000 - Вікторія
vika.syrova@vimex-m.com
+38(097) 672-5639 - Олег
oleg.yatskiv@vimex-m.com

Description

Кокосовий діетаноламід називається також кокамід діетаноламін (кокосове DEA), кокосова олія, диетаноламід кокоспеціналамід. Це загальна структурна основа багатьох поверхнево-активних речовин.Кокосовий діетаноламід часто використовується інгредієнтом у засобах особистої гігієни, таких як мило, шампунь і т. Д. Кокосовий діетаноламід (кокамід діетаноламін) має гідрофобний хід вуглеводнів та гідрофільну головку. Все це робить кокосова олія диетаноламід відмінним поверхнево-активним речовиною. Коко диетаноламід є в'язкою рідиною. Кокосовий ДЕА, як правило, використовується як піноутворювач у ванних продуктах, таких як шампуні та ручні мила, кокосовий діетаноламід також використовується в косметиці як емульгуючий агент.

-----------------

Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід , діетаноламін , кокосова олія, диетаноламід , коко-дітаноламід є загальною структурною основою багатьох поверхнево-активних речовин. Це широко розглядається як інгредієнт у товари особистої гігієни, такі як шампунь і мило. Хімічно, кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід дітаноламін , кокосова олія, диетаноламід , кокоспециналоламід містить гідрофобний вуглеводневий хід та гідрофільну головку. Ця структура робить його відмінним поверхнево-активним речовиною. Кокосовий діетаноламід, Кокосовий ДЕА, кокосовий діетаноламін , кокосова олія Диетаноламід, кокосовий дітаноламід є в'язкою рідиною і використовується як піноутворювач у ванних продуктах, таких як шампуні та ручні мила, а також у косметиці як емульгуючий агент. Хімічна формула являє собою CH3 (CH2) nC (= O) N (CH2CH2OH) 2, де n може змінюватися в залежності від джерела жирних кислот.

 

Виробничий процес:

Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокосовий діетаноламін , кокосове масло, дітаноламід , кокоспептиданоламід - це діетаноламід, виготовлений з реакції суміші жирних кислот з кокосових олій з діетаноламін.

-------------------

Процес виготовлення кокаїдного діетаноламіну:

Кокосовий діетаноламід - діетаноламід, одержуваний з реакції суміші жирних кислот з кокосових олій з діетаноламін.

Кокосовий діетаноламід (Coconut DEA) - це своєрідне неіоногенне поверхнево-активне речовина, воно розчиняється. Кокамід Дітаноламін має дуже низьке подразнення. Коко діетаноламід добре працює при змочуванні, очищенні, стабілізації пінки, потовщення, проникненні. Кокосова олія Дітаноламід сумісний з багатьма аніонними, катіонними та неіоногенними поверхнево-активними речовинами. Кокосовий діетаноламід користується популярністю в повсякденній хімічній промисловості.

Характеристики та переваги кокосового діетаноламіду (Coconut DEA):

1, Coco Diethanolamide має хорошу дезактивацію, зволоження, дисперсність, антивалютну воду та антистатичні властивості.

2, Кокосова олія Дієтаноламід здатності потовщення, спінювання, стабілізація піни та перемішування ідеально підходить.

3, сумісний з іншими аніонними поверхнево-активними речовинами, такими як LABSA. При такому стані піноутворюючі властивості кокосового діетаноламіду, очевидно, будуть покращуватися, а піна підвищена, стабільна і довше залишатись.

4. Кокаїд діетаноламін також покращить миючий ефект, якщо його використовувати разом з відповідними хімічними речовинами.

Індикація та використання:

В основному він використовується як загусник, емульгатор, зволожувач та стабілізатор піни у миючих засобах, шампуні та інше. Також його можна застосовувати в текстильній, металообробній, гальванічній та поліграфічній промисловості тощо.

Функції:

1. Кокосовий діетаноламід (Кокосовий ДЕА) не тільки стабілізує піну і поглиблює рідину, але також знижує дію на шкіру.

2. Кокосовий діетаноламін особливо придатний для прання тваринного і людського волокна, як волосся та нитки, та ін.

3. У електричному покритті, взуття та друкарській фарби, кокосовий діетаноламід (кокамід діетаноламін) також мають дуже високу продуктивність.

Coco Diethanolamide (CDEA) може бути використаний як будівельник з в'язкістю та пінний бустер для мильного матеріалу. Кокомід Диетаноламін є неіонним поверхнево-активним речовиною. Coco Diethanolamide має видатну платоспроможність і швидкість очищення. Він широко поповнюється у наших ручних пральних милах та шампунях для щоденного використання, завдяки своїм властивостям будівництва в'язкості та стабілізації пінки. Кокосовий діетаноламід (Coconut DEA) також дуже корисний для мінімізації подразнення шкіри. Більш того, кокамідний діетаноламін також використовується у зоні волоконно-оптичного текстилю для здатності його пом'якшувати. Це підходить для прання тваринного волокна, як нитка та волосся, щоб назвати декілька.

Ми можемо побачити Coco Diethanolamide (CDEA) в кінцевому продукті засобів особистої гігієни, мийки для миття посуду, рідкого мила, металевого полоскання, миття вовни, взуття для взуття, волокно-модіфер тощо.

-------------------

Кокосовий діетаноламід, Кокосовий ДЕА, Кокамід Диетаноламін , Кокосове масло Дитаноламід, Коко Диетаноламід CAS №: 68603-42-9,

EINECS №: 271-657-0 Також називається 6501.

Молекулярна формула: RCON (CH2CH2OH) 2, R = Cocoyl.

Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід , діетаноламін , кокосова олія, диетаноламід , кокоспециноламід виготовляють з кокосового масла, очищені, реагують з діетаноламін, це своєрідне неіоногенне поверхнево-активне речовина високої якості.

 

Переваги:

1. Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід діетаноламін , кокосова олія диетаноламід , кокоспециналоламід має хорошу продуктивність спінювання, стабілізуючу пену , проникаючу, детергенцію, стійкість твердої води тощо.

має чудовий емульгувальний та мийний засіб.

2. Він має гарну сумісність з іншими поверхнево-активними речовинами і має гарний синергетичний ефект.

3. Він також має гарну антистатичну, анти-ржаву, антикорозійну дію.

4. Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід , дітаноламін , кокосова олія, диетаноламід , кокоспециналоламід , придатний для виготовлення прозорого продукту.

 

Традиційно, кокосовий діетаноламід, кокосове ДЕА, кокосовий діетаноламін , кокосове масло, дітаноламід , кокоспециноламід був виготовлений з кокосового масла. Проте в ці роки кокосова олія постійно зростає, а виробники, які використовують пальмову олію та олію яєчного масла як заміни кокосового масла, мають більше виробників. Цей кінцевий товар має більшу молекулярну масу, має високу температуру кипіння, виглядає більш високою в'язкістю, ніж кокосова олія, яка виробляється кінцевим товаром.

Кокосовий діетаноламід, кокосове ДЕА, кокамід , діетаноламін , кокосове масло, діетаноламід , кокоспециналоламід діє як піноутворювач, загусник, стабільний піноутворювач, емульгатор, деоіл та дезактиватор у шампуні, рідина для миття посуду, рідина для миття тіла, пральна рідина, ручна пральна рідина і т. д.

 

Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід , дітаноламін , кокосова олія, диетаноламід , коко-дітаноламід є неіонним поверхнево-активним речовиною. Вона фактично не має "хмарного краю". Його поява є світло-жовтою до яскраво-в'язкої рідини. Кокосовий діетаноламід, Кокосовий ДЕА, кокосовий діетаноламін , кокосове масло, діетаноламід , кокоспециналоламід легко розчиняється у воді, має хорошу функцію спінювання, стабілізації, диспергування піни, диспергування, стійкості до твердої води тощо. Це сумісно практично з усіма типами поверхнево-активних речовин і показує відмінний ефект загуснення в кислому стані при використанні разом з аніонним поверхнево-активним речовиною.

Кокосовий діетаноламід, кокосове ДЕА, кокамід , дітаноламін , кокосова олія, диетаноламід , кокоспециналоламід також здатні підвищити результат очищення, який все це застосовується як піноутворюючий агент, добавки, піноутворюючі добавки. В основному використовується у виробництві шампуню та рідких миючих засобів.

Крім того, кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокосовий діетаноламін , кокосова олія, диетаноламід, кокоспециналоламід здатні утворювати непрозорий туманний розчин, може бути повністю прозорим, якщо добре перемішати. Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід , діетаноламін , кокосова олія, диетаноламід , коко-дітаноламід повністю розчиняється в інших поверхнево-активних речовинах, навіть у високоактивних та низькоорганізованих алкильних продуктах.

--------------

з реєстром CAS № 68603-42-9, кокосовий діетаноламід, кокосове DEA, кокосовий діетаноламін, кокосове масло, диетаноламід, кокоспептиданоламід, також відомий як діоктоламін, кокосова олія;N, N-Bis (гідроксиетил) кокоаміди; N, N-Bis (гідроксиетил) кокосових жирних амідів; Кокосова олія кислота діетаноламін. Він класифікується за категоріями каталізаторів та добавок. Більше того, його температура кипіння складає 168-274; Розчинність у воді 5-10 г / 100 мл при 18 ° С. Кокосовий діетаноламід, Кокосовий ДЕА, кокосовий діетаноламін, кокосова олія Диетаноламід, кокоцетатханоламід є синергістом у системах миючих засобів з лаурилсульфатом натрію, який також широко використовується у шампуні. Це стабільний і горючий. І це несумісне з сильними окислювачами.

 

Кокосовий діетаноламід, кокосовий ДЕА, кокамід діетаноламін, кокосова олія диетаноламід, кокоспептиданоламід. Властивості:

EINECS: 271-657-0

CAS №: 68603-42-9

Розчинність: 5-10 г / 100 мл при 18 ° С у воді

Точка плавлення: 168-274 ° С

Фізичний стан: в'язка жовта рідина

Точка плавлення: <10>

Точка кипіння: 169 - 275 с

Питома вага: 0,99

Тел: 9 (1% зос.)

Розчинність у воді: розчинна

Температура спалаху:> 100 с

Стабільність: стабільна в звичайних умовах

------------------

Симптоми кокосового діетаноламіду Експозиція (тривалий час):

- зневоднення та порушення електролітів, особливо гіпохлоремічний метаболічний ацидоз.

- Подразнення шкіри, сухість шкіри та контактний дерматит.

- Помірне подразнення очей є поширеним явищем.

- При знебарвленні може спричинити опіки та стравоходу.

- Нудота, блювота та діарея.

- Набряк верхніх дихальних шляхів і сильний дихальний дистрес.

-----------------

Технічні дані кокосового діетаноламіду:

 

Пункт

Тип 1: 1

Тип 1: 1,5

1: 2 типу

Зовнішній вигляд, 25 ° C
Кокосовий діетаноламід (Кокосовий ДЕА)

Світло-жовта в'язка рідина

Вміст амідів,%

90 мін

82Мін

75 мін

Амінова величина, мгKOH / г

35 макс

50-75

80 мін

Естер,%

5 Макс

2 Макс

1 Макс

Значення рН (10 г / л, 10% водний розчин етанолу)

9.0-11.0

9.0-11.0

9.5-11.5

Колір, Хазен

300 Макс

300 Макс

300 Макс

Найвища якість, чистий кокосова діетаноламід, кокосове завод DEA у Китаї; Китайський кокосовий діетаноламід, кокосовий DEA постачальник сировини в Китаї. Китайський кокосовий діетаноламід, кокосове виробник DEA API у Китаї.

 

Якщо ви шукаєте кокосовий діетаноламід або кокамід діетаноламін (cdea) cas 68603-42-9, ласкаво просимо зв'язатися з нами. Ми є одним з провідних та професійних виробників та постачальників Китаю у цій галузі. Доступна конкурентоспроможна ціна та хороше післяпродажне обслуговування.

Популярні Мітки: кокосовий діетаноламід або кокамід діетаноламін (cdea) cas 68603-42-9, виробники, постачальники, ціна

Advert details

Advert ID: 26
Displayed: 667
Expires: never expire
In categories: Сировина