Диспенсер або дозатор являє собою річ для дозування рідкого мила або антисептику, з якої порціями подається засіб при митті і обробці рук. Завдяки забезпеченню мінімального контакту з поверхнями, дозатори давно використовують в медичних установах. Поступово їх почали використовувати в громадських закладах та місцях великого скупчення людей, і ось уже деякий час все більше людей віддає перевагу дозаторам і для домашнього користування.

Дозатор для мила

Як працює дозатор для рідкого мила?

За своєю будовою розрізняють три основних типи дозаторів:

Види дипенсерів

Механічні дозатори з'явилися раніше за всіх. Вони мають простий механізм, при якому натискання на кнопку або важіль запускає подачу порції мила. Практичність і демократична ціна забезпечили популярність таких моделей і сьогодні ними оснащена практично будь-яка громадська вбиральня.

Ліктьовими дозаторами прийнято називати тип механічних пристроїв з ліктьовим приводом, тобто вони мають спеціальну ручку, на яку потрібно натиснути ліктем, щоб запустити подачу мила. Це якраз ті диспенсери, які вже багато років використовуються в медицині і на виробництвах, де потрібна підтримка високого рівня чистоти або навіть стерильності. Адже при ліктьовому механізмі виключається контакт приладу з руками.

Виды диспенсерів

Автоматичний диспенсер для рідкого мила, який ще називають сенсорним, став однією з останніх розробок у цій сфері. Вбудовані в ємність для мила датчики розпізнають, коли хтось підносить долоню до сенсорної зони, і запускають механізм подачі дози мила або антисептику. Працюють сенсорні дозатори безпосередньо від мережі, від батарейок або від вбудованих акумуляторів, які потрібно регулярно підзаряджати.

Види диспенсерів

Як зручно розмістити дозатор?

Є безліч варіантів дизайнів дозаторів та комплектів для дому та офісу, які можна розмістити будь куди. Все залежить тільки від Вашої уяви, фізики і характеристик дозатора.

Типи диспенсерів
Типи диспенсерів
Типи диспенсерів
  • Настільні мають найбільше розмаїття моделей. Їх можна розмістити в будь-якому зручному місці на раковині або поруч з нею. Легкі і практичні дозатори такого типу бувають різних обсягів, форм і дизайнів. Їх можна переносити і використовувати в якості стильного декору. Тому вони найкраще підходять для домашнього використання у ванних кімнатах і туалетах.
  • Настінні кріпляться безпосередньо на стіну біля раковини. Вони більше поширені в громадських місцях, тому що надійний монтаж гарантує збереження пристрою при великому потоці відвідувачів санвузла. Також такі дозатори з антисептиком практично встановлювати на вході в офісні і торговельні приміщення.
  • Вбудовані моделі дозаторів набувають популярності для установки на кухнях. Їх конструкція дозволяє приховати тубу з милом або засобом для миття посуду під раковину, залишивши ззовні лише лаконічний хромований клапан. Для монтажу вбудованого диспенсеру потрібно вирізати у раковині або стільниці отвір необхідного розміру.Типи диспенсерів

З яких матеріалів виготовляють Дозатори?

Пластик - найуніверсальніший і бюджетний матеріал для нього.  Використання пластикового дозатора додасть люксовий вид вашої продукції і допоможе заощадити.

AliExpress - интернет-магазин электроники,модных новинок, товаров для дома  и сада, игрушек, товаров для спорта,автотоваров и многого другого |  АлиЭкспресс

Металевий дозатор з алюмінію або нержавіючої сталі довговічний і зносостійкий, та при цьому виглядає досить презентабельно. Правильно оброблені металеві деталі і поверхні витримують високу вологість, не піддаються корозії і прості в очищенні і догляді.

Матеріали дозаторів
 

Який тип подачі засобу вибрати?

Пристрій різних Дозаторів допускає відмінності в видах дозуючих механізмів:

Тип подачі розчинуу диспенсер
Очищаюча пінка для обличчя – minimi
  • Для густого крем-мила, гелю для миття рук або засобів для миття посуду краще підійде дозатор з безпружинним механізмом(тобто сама пружинка не взаємодіює з речовиною)тому дозування подачі є більшим.
  • Для обробки рук антисептиком підходять моделі з стандартною дозованою подачею засобу..
  • Для отримання мильної піни потрібно обирати дозатор зі вспінювателем(Пінну Помпу) і заправляти його рідшими мильними розчинами. Такий спосіб найекономічніший.

Який дозатор для рідкого мила обрати для дому та офісу?

Обираючи відповідний тип дозатору, заздалегідь продумайте місце його розміщення і функції, які він буде виконувати.

Так для офісів і громадських приміщень найкращим вибором будуть настінні дозатори з пластику. Діючий механізм пристрою зводить до мінімуму контакт брудних рук з поверхнями, а надійне кріплення і міцний матеріал забезпечують його чистоту і збереження.

Дозатор для жидкого мыла 400 мл купить по цене 199 ₽ в интернет-магазине  KazanExpress

Обираючи дозатори для мила додому, можна зупинитися на вбудованих диспенсерах для миючих засобів на кухню, і мобільних переносних - для ванни і туалету. Обсягу туби 200-400 мл буде цілком достатньо для сім'ї. В останні роки на ринку з'являється все більше компактних дозаторів для домашнього використання.

На що звернути увагу при пошуках дозатору та диспенсеру?

Визначаючись з вибором Дозатора для рідкого мила, прислухайтеся до наших рекомендацій:

Підбирайте дозатор у комплекті з іншими флаконами чи аксесуарами. І не забувайте враховувати візуальну сумісність з сантехнікою і загальним дизайном кімнати. Покупцю потрібно детально продумати і переглянути дані аксесуари, щоб вони не тільки зручно розміщувалися, але і максимально поєднувалися між собою і виконували роль вишуканих акцентів в інтер'єрах.

Який диспенсер купити

Обираючи дозатор, диспенсер, зверніть увагу на міцність і надійність елементів кріплення і механізмів клапана. Саме від якості цих деталей буде залежати довговічність його роботи.