Сульфороканол SLES70% бочки 170кг.

Contact +38(068) 453-7387 - Ігор
r.igor@vimex-m.com
+38(096) 777-4213 - Тарас
taras.yakybowskyi@vimex-m.com
+38(068) 224-9000 - Вікторія
vika.syrova@vimex-m.com
+38(097) 672-5639 - Олег
oleg.yatskiv@vimex-m.com

Description

Сульфороканол, SULFOROKANOL – це аніонне ПАР із групи алкілефірсульфатів з назвою INCI: Sodium Laureth Sulfate. Продукт заснований головним чином на сировину природного походження. Консистенція цього продукту нагадує рідку пасту від прозорого до світло-жовтого кольору. Продукт випускається в концентрованій формі у вигляді 70% водного розчину, що впливає на вигідний економічний аспект у плані транспортування та зберігання. Повністю розчиняється у воді, навіть твердій. Не містить консервантів.

Завдяки своєму аніонному характеру Сульфороканол, SULFOROKANOL - чудово виправдовує себе у складах з іншими аніонними, неіоногенними та амфотерними поверхнево-активними речовинами. Продукт використовується як головний компонент препаратів для особистої гігієни, таких як: гелі для миття тіла, шампуні, рідини для ванн.

Сульфороканол, SULFOROKANOL - застосовується також як компонент миючих засобів широкого застосування, таких як: рідин для миття посуду, рідин для прання (у тому числі концентратів), рідин для чищення твердих поверхонь, а також професійних миючих засобів. Завдяки винятковим піноутворюючим властивостям продукт використовується в автомобільній хімії як активний компонент пін. SULFOROKAnol - використовується також як компонент засобів для чищення різних поверхонь, виправдовуючи себе як в кислому, так і лужному середовищах. Відмінні миючі властивості продукту дозволяють використовувати його як компонент знежирювальних та миючих складів для мокрої обробки в шкіряному виробництві.

Завдяки ефективному зниженню поверхневої напруги та кута змочування продукт використовується як компонент ад'ювантів, що використовуються разом із засобами захисту рослин. У свою чергу, зважаючи на свої емульгуючі властивості та аніонний характер, продукт знаходить застосування в якості емульгатора в обробних рідинах.

Властивості та застосування
Переваги продукту:

висока чистота продукту та відсутність консервантів;
підвищена стійкість до жорсткої води порівняно з іншими аніонними ПАР, такими як Sodium Lauryl Sulfate;
висока стабільність;
сумісність з іншими компонентами миючих засобів;
синергізм з амфотерними та неіоногенними ПАР;

Область застосування:

шампуні;
гелі для миття тіла;
миючі засоби для домашнього використання;
чищення та миття у промисловості;
автохімія;
шкіряне виробництво;
обробні рідини;
фарби та лаки;

Категорії
Альтернативні назви
Спирти C12-C14, етоксильовані (1-2.5 EO), сульфатовані, солі натрію, Sodium Laureth Sulfate, sodium polyoxyethylene lauryl ether sulfate, SLES, Primary Alcohols C12-14 (even, numbered), ethoxyla -14 ethoxylated sulfates sodium salts, Sodium dodecylpoly(oxyethylene)sulfate
Виробник: PRC

Advert details

Advert ID: 24
Displayed: 637
Expires: never expire
In categories: Сировина