Продуктовий захист від зовнішніх факторів, практичність та ергономічний дизайн стоять на чільному місці серед критеріїв, які ставить перед пакуванням і контейнерами сучасна індустрія косметики. Особливо добре справляються з цими викликами вакуумні диспенсери, завдяки унікальному механізму їх дії. Величезною перевагою та ключовою особливістю цихфлаконів є їх здатність відокремлювати вміст від взаємодії з навколишнім середовищем, що зберігається навіть під час використання продукту.

Вакуумні флакони - купити в BEURRE l Україна

 

ПЕРЕВАГИ ВАКУУМНОГО ДОЗУВАННЯ
У порівнянні з традиційними косметичними флаконами, вакуумні диспенсери пропонують більшу зручність у використанні та збереження продукції. Фахівці в галузі стверджують, що такі бутлі можуть продовжити строк придатності косметичного продукту на 15%. Така ефективність веде до зростання попиту на вакуумну тару, змушуючи багатьох виробників перейти на цей тип упаковки.

ПОПУЛЯРНІСТЬ ВАКУУМНИХ ДИСПЕНСЕРІВ ВИПЛИВАЄ З ТАКИХ ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ:
легкість у складанні та розбиранні;
простота у дозуванні;
неперевершений захист від вологи, бруду і кисню;
оптимальне збереження продукції;
ефективне та ретельне використання засобу.
Косметичні флакони з дозаторами часто використовуються для рідких продуктів з високою в'язкістю. Вони є ідеальними для зберігання серумів, кремів та інших продуктів, що базуються на натуральних інгредієнтах з мінімальним використанням консервантів, тому їх часто обирають майстри натуральної косметики, які створюють продукти в домашніх умовах.

МЕХАНІЗМ РОБОТИ ВАКУУМНОГО РОЗПОДІЛЮВАЛЬНИКА
Нехарактерною рисою конструкції вакуумного косметичного комплекту є відсутність занурювальної трубочки. При натисканні на кнопку розподілювача створюється перепад тиску, що дозволяє продукту підійматись до розподілювача. Розподільник сконструйовано так, щоб перешкоджати вступу кисню до продукту, уникненню окислення.

Захисну роль також відіграє герметична кришка, яка оберігає розпилювач від вологи, дрібних часток і повітря, а також від механічних пошкоджень через випадкові падіння чи удари.

Однією з важливих деталей вакуумного диспенсера з розподілювачем є рухома діафрагма, яка створює ефект подвійного дна. По мірі використання продукту діафрагма піднімається, відокремлюючи вміст від порожньої частини флакона, запобігаючи стіканню продукту по стінках та дозволяючи використовувати його до останньої краплі.

Ростуча популярність натуральної косметики також сприяє збільшенню попиту на вакуумні комплекти, адже вони символізують високу якість та екологічність у свідомості споживачів. Для виробників косметики використання такої тари є способом підкреслити природний склад продукту та їхню увагу до потреб споживачів.

Виготовлені з якісних полімерних матеріалів, вакуумні бутлі відрізняються легкістю та міцністю.

Компанія "Вімекс-м" пропонує широкий вибір косметичних диспенсерів, у тому числі з вакуумними розподілювачами, при цьому надає зручні умови оплати товару.